Kariera

1. SPECJALISTA SPRZEDAŻY (HANDLOWIEC)

Doświadczenie: Mid/Adv
Tryb pracy: Zdalny 80%, W biurze w Warszawie 20%

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należała sprzedaż sprzętu do treningu i regeneracji oraz doradztwo w zakresie doboru asortymentu pod kątem potrzeb klienta B2B. Generowanie i weryfikacji leadów sprzedażowych. Prezentowanie klientom korzyści wynikających z użytkowania sprzętu naszej marki w ramach współpracy. Stały kontakt z dotychczasowymi Klientami, rozwijanie systemu rekomendacji i tworzenie nowych szans sprzedaży B2B.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży,
  • Organizacja pracy na wysokim poziomie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2,
  • Obsługa programów pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint,
  • Doświadczenie zawodowe w branży fitness,
  • Zamiłowanie do sportu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Pracę w trybie hybrydowym – 80/20,
  • Elastyczne godziny pracy.

Masz pomysł na lepszą wersję MOVO poza rekrutacją?

Napisz do nas na oskar.chrzanowski@movo.training, a może uda nam się nawiązać współpracę.