Kariera

1. Specjalista Performance Marketing

Doświadczenie: Junior/Mid
Tryb pracy: Zdalny 80%, W biurze w Warszawie 20%

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należało dbanie o kanały performance marketingu takie jak Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, Mailing, Remarketing, SMSy oraz inne kanały, które zaproponujesz. Na obowiązki składają się: przygotowanie media planu wraz z budżetem na każdy z kanałów, ustawienie reklam na każdym z kanałów ze wsparciem grafika/fotografa. Nadzorowanie codzienne kanałów oraz najważniejszych KPI ustalonych z zarządem spółki a także raportowanie w trybie tygodniowym wyniku podjętych działań do zarządu.

2. Specjalista Social Media

Opis stanowiska: Do Twoich zadań będzie należała obsługa kont social media, zamieszczanie postów w sposób przemyślany, zaplanowany oraz skuteczny. Nadzorowanie współpracy z influencerami oraz wytyczanie kierunków rozwoju komunikacji marki w Social Media. Otwierany nowych kanałów Social Media na nowych, ciekawych platformach. Eksperymentowanie z formą oraz treścią.

Masz pomysł na lepszą wersję MOVO poza rekrutacją?

Napisz do nas na [email protected] a może uda nam się nawiązać współpracę.